Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Nabożeństwa w złożonych tu intencjach do św. Floriana odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w Bazylice św. Floriana w Krakowie. Intencje są dodawane po akceptacji moderatora.

Dodaj intencje


Kod antyspamowy
Odśwież

Intencje  

#5 Beata 2019-11-12 18:05
Proszę o ochronę modlitewną dla Kazimierza, o jego uzdrowienie duchowe i fizyczne. Módlmy się za dusze czyśćcowe.
Cytować
#4 Paweł 2019-11-12 17:25
Miał bym prośbę o modlitwę. Moja najlepsza koleżanka przestała się do mnie odzywać pod koniec sierpnia a znaliśmy się 13 lat. Chciał bym żeby nadal do mnie nadal pisała. Z góry dziekanuje i jeszcze raz prósze o modlitwę.
Cytować
#3 Danuta 2019-11-10 18:29
Proszę o modlitwę o uzdrowienie mnie z chłoniaka ,o uzdrowienie Moniki z choroby nowotworowej ,o zdrowie dla Julci ,Marka i calej rodziny
Cytować
#2 Anna 2019-11-07 21:53
Proszę o cud uzdrowienia dla Kazimierza i pomoc Bożą, jeśli jest to wolą Bożą oraz o potrzebne dary Ducha Świętego dla personelu medycznego, córka
Cytować
#1 sabina 2019-11-04 10:54
Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała dla 6 letniego synka Franciszka oraz o znalezienie pomocnej dłoni w kłopotach finansowych rodziny Sabiny ,o straż Aniołów i ochronę przed wszelkim złem.
Cytować

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.