Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

Dziś Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a potem msza św.

 

W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:

- w poniedziałek św. Marty

- we środę św. Ignacego z Loyoli, prezbitera

- w czwartekśw. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i dr Kościoła

- w piątek NMP Anielskiej - możliwość uzyskania odpustu „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami

 

W pierwszy czwartek miesiąca po mszy św. wieczornej godzina święta.

 

W pierwszy piątek msze św. główne o godz. 8.00 i 18.30. Możliwość spowiedzi św. rano na mszach św. ; 6.00, 7.00, 8.00, 9.00, popołudniu od godz. 18.00 do 19.00.

 

W pierwszą sobotę miesiąca tradycyjnie zapraszamy, rodziny oczekujące na narodzenie się dziecka, na mszę św. o godz. 8.00.

 

Jak już słyszeliśmy miesiąc sierpień tradycyjnie będzie  miesiącem  abstynencji od napojów alkoholowych. Zachęcamy wszystkich do podjęcia tego dzieła dla dobra naszej Ojczyzny, naszych rodzin i nas samych.

 

Wszystkich solenizantów oraz pracujących w czasie wakacji i wypoczywających polecamy Panu Bogu w modlitwie.

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.