Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.15 Msza św. a po Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca i wspólne kolędowanie pod przewodnictwem Zespołu Rodzinnego naszych parafian PP. Sułkowskich z ul. św. Filipa. Później zapraszamy do Domu katechetycznego wszystkie Zespoły Duszpasterskie działające w naszej parafii na spotkanie i dalsze kolędowanie. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

 

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- Jutro wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
- we środę św. Agaty, dziewicy
- w czwartek św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwami do bł. Jana Pawła II.

 

4. W tych dniach do 8 lutego łączymy się w modlitwie z Biskupami z Polski, którzy odbywają Wizytę Ad Limina Apostolorum w Rzymie. Ksiądz Kardynał prosił, aby w rodzinach i wspólnotach odmawiać każdego dnia dziesiątek różańca w intencji Kościoła, papieża Franciszka, za naszych biskupów i za wierzących katolików w Polsce. Polecamy wszystkim tę intencje modlitwy.

 

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu Dzieciom i młodzież na czas ferii zimowych życzymy dobrego odpoczynku... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Jeżeli życie stawia Cię przed problemem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać, nie obawiaj się. Włóż ten problem do koperty i wyślij do mnie.