Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1.  O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

2. Jutro w liturgii wspomnienie męczenników z Wietnamu

3. We wtorek wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, patronki kolejarzy. Msza święta dla kolejarzy będzie w naszej bazylice w najbliższą środę o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy kolejarzy z rodzinami.

4. We wtorek także liturgiczne wspomnienie bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, /Franciszki Siedliskiej/, zakonnicy założycielki zgromadzenia SS. Nazaretanek.

5. Za tydzień w niedzielę rozpocznie się Adwent. Na mszy św. o godz. 9.30. zapalimy pierwszą Świecę adwentową i poświęcimy opłatki wigilijne. Pragniemy poinformować parafian, że opłatki nie będą roznoszone do domów. Opłatki będzie można nabywać w zakrystii…. Zwyczajowo przy tej okazji składamy ofiarę, która przeznaczamy na utrzymanie służby kościelnej w ciągu całego roku. Zaznaczamy też, że parafia nikogo nie upoważnia do roznoszenia opłatków.  Gdyby w naszych domach pojawiły się osoby powołujące się na parafię, to ostrzegamy, że są to osoby, którym nie należy ufać.

6. W czwartek po wieczornej na wieczornej Mszy św. grać i śpiewać będzie młodzież ze Szkoły dla Niedowidzących. Po Mszy św. będzie krótki koncert.  

7. Na roraty zapraszamy w niedzielę na godz. o 6.30.  W dni powszednie Roraty będziemy odprawiać o godz. 8.00 rano.

8. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na cały tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.