Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i później jak zwykle Msza św.

2. Jutro Liturgiczne święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

3. We wtorek św. Klary dziewicy.

4. W czwartek obchodzimy liturgiczne święto Matki Bożej Kalwaryjskiej. Ks. Kardynał zaprasza w tym dniu Siostry Zakonne i wszystkie Osoby Konsekrowane na specjalne nabożeństwo, w obchodzonym w całym Kościele, Roku Życia Konsekrowanego. Wieczorem – w czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie o godz. 18.00 Różaniec Fatimski i Msza św. z kazaniem, a później procesja z Figurką Matki Bożej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego.. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

7. Wszystkim życzymy dobrego, niedzielnego wypoczynku, i owocnego przeżywania dni świątecznych tego tygodnia. Wszystkim solenizantom i solenizantkom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej… SZCZĘŚĆ BOŻE.

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.