Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15,00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Po Mszy św. ok. godz. 16.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Bazylice jest w każdy piątek o godz. 18.00.

2. Jutro Liturgiczne Święto Katedry św. Piotra Apostoła. W tym dniu Kuria Metropolitalna, Rada duszpasterska i Rada kapłańska będą przeżywać Jubileusz Miłosierdzia w Katedrze Wawelskiej.

3. Dzisiaj w całej Polsce we wszystkich kościołach modlimy się i składamy ofiary do puszek na pomoc Polskim Misjonarzom, dzieło pomocy Ad Gentes. W naszej Bazylice, ofiary można składać do skarbony za ławkami w tyle kościoła. Bóg zapłać.

4. W zakrystii są do nabycia Talony na ciepły posiłek w kuchni S. Samueli na ul. Smoleńsk 4. Takie talony można ofiarować biednym i bezdomnym. Jest to bardzo dobra forma konkretnej pomocy potrzebującym.

5. Na kolejne dni Wielkiego Postu, wszystkim obecnym i Waszym rodzinom życzymy Bożego Błogosławieństwa… Szczęść Boże.

6. Dzisiaj są z nami przedstawiciele Fundacji Alma Spei, którzy dają świadectwo i opowiedzą o swojej działalności charytatywnej…

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.