Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj jak w każdą niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie po mszy św. o 15.15.

2. - We wtorek w liturgii wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika.
- W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia…. Szczególną modlitwą, już dzisiaj, otaczamy zmarłego ks. Prałata Jana Czyrka. Niech święty Patron wyprosi Mu wieczne zbawienie. Dziękujemy parafianom za zamówione Msze św. w intencji + Ks. Prałata Jana, dzisiaj o 9.30 i o 12.15 oraz 29 czerwca o 18.30. Z racji Uroczystości św. Jana Chrzciciela, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego: o godz. 8.00 - Msza św. dla Gimnazjalistów. Msza św. dla młodzieży z Liceów i Techników i Szkoły Przemysłu Spożywczego o godz. 9,00. Szkoła Katolicka im św. Rodziny z Nazaretu z ul. Pędzichów o godz. 11.00. Zachęcamy, aby dzieci i młodzież na zakończenie Roku Szkolnego przystąpiły do Spowiedzi świętej. Spowiadamy codziennie na mszach św. od godz. 6.00 – 9.30 i wieczorem od 18.30.

4. Przedstawiciele komitetu budowy Kościoła w Łazach z parafii Moszczany z diecezji przemyskiej zbierają dzisiaj ofiary do puszek na dokończenie budowy nowego kościoła. To jest bardzo mała parafia na podkarpaciu i dlatego zwracają się do nas z prośbą o pomoc – Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.

5. Dzieciom młodzieży życzymy udanych wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, życzymy dobrego wypoczynku. Niech to będzie wypoczynek z Bogiem. Jako katolicy pamiętajmy w czasie wakacji o modlitwie każdego dnia, o Mszy św. w każdą niedzielę. Nawzajem obdarzajmy się życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary.
Wszystkim, na wakacje życzymy Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.