Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj w katedrze i kościołach jubileuszowych oraz we wszystkich parafiach uczestniczymy w zamknięciu Roku Miłosierdzia. Dziękujemy za ten szczególny dar łaski Roku Jubileuszu Miłosierdzia, czynimy to na każdej Mszy św. a szczególnie o godz. 15.00 podczas Nabożeństwa Koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 8.00 w naszym kościele odmawiamy modlitwy Nowenny przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla, który w imieniu Narodu Polskiego pod przewodnictwem Episkopatu Polski, będzie odmówiony w najbliższą sobotę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Mszy św. o godz. 12.00 wcześniej od godz. 10.00 będzie konferencja i adoracja.

W kościołach parafialnych ten Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla odmówimy za tydzień w niedzielę w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
w czwartek - św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
w piątek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
w sobotę - bł. Salomei, dziewicy

4. W czwartek o godz. 16.30 będzie spotkanie Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć w pomoc samotnym i chorym parafianom.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Jeżeli życie stawia Cię przed problemem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać, nie obawiaj się. Włóż ten problem do koperty i wyślij do mnie.