Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. W naszej Bazylice kazania głosi Ojciec Marcin od Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. będą rozdawane Kalendarze Misyjne na 2018 rok. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na Misje, które prowadzą OO. Oblaci w różnych zakątkach Świata. W ciągu tygodnia na nabożeństwach różańcowych o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencjach Misji i Misjonarzy.

2. Dzisiaj o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe w intencji Misji z okazji Tygodnia Misyjnego.

3. W tym tygodniu w sobotę będzie liturgiczne Święto, Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Na wypominki roczne przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii. Wypominki na miesiąc listopad możemy składać do skarbonki w tyle bazyliki. Są tam wystawione kartki, na których można wypisać swoich zmarłych.

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa... Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w rodzinach.
W ciągu tygodnia do kościoła zapraszamy, na nabożeństwo różańcowe na godz.18.00.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.