Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, później Msza św.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- w poniedziałek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Po Mszy św. o 8.00, 9.00 i po wieczornej odmówimy Akt zawierzenia naszego Narodu Matce Bożej.
- we wtorek św. Moniki
- w środę św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
- w czwartek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

3. Informujemy, że Pielgrzymka Rodzin naszej Archidiecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej w tym roku będzie w niedzielę 8 września. Jeśli będą chętni, to z naszej parafii zorganizujemy wspólny wyjazd Busem na pielgrzymkę. Więcej informacji podamy za tydzień w niedzielę.

4. Msze św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego będą 2 września w następny poniedziałek: O godz. 8.00 dla młodzieży z 41 Liceum Ogólnokształcącego młodzież ze szkoły na ul. Basztowej, o godz. 9.30 dla młodzieży z X Liceum Ogólnokształcącego i o 11.00 dla katolickiej Szkoły św. Rodziny. Więcej informacji podamy za tydzień.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. i Waszym rodzinom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku. W tym czasie kończących się wakacji niech nam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej. Szczególną modlitwą otaczamy wracających z wakacji i urlopów oraz dzieci i młodzież, którzy w następnym tygodniu rozpoczną Nowy Rok Szkolny.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.