Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. jak w każdą niedzielę.

2. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- w poniedziałek liturgiczne święto św. Jacka kapłana, patrona naszej Archidiecezji.
- w czwartek św. Bernarda, opata i doktora kościoła
- w piątek św. Piusa X, papieża
- w sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej

3. W najbliższą niedzielę 23 sierpnia w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia. Ksiądz Kustosz i kapłani pracujący w Bazylice Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, serdecznie zapraszają do nawiedzenia w tym dniu Sanktuarium i do udziału w mszy św. …dokładne informacje są na stronie internetowej Sanktuarium.

4. Z inicjatywy księży Biskupów i Caritas Polska, niedziela dzisiejsza jest dniem modlitwy i solidarności i z mieszkańcami Bejrutu w Libanie, którzy ucierpieli z powodu wybuchów w dniu 4 sierpnia….. W naszej Bazylice ofiary na pomoc poszkodowanym można składać do skarbony za ławkami..

5. Wszystkim życzymy dobrego przeżycia niedzieli, wypoczynku w gronie rodzinnym, a w nowym tygodniu niech Wam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej… Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia.... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Jeżeli życie stawia Cię przed problemem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać, nie obawiaj się. Włóż ten problem do koperty i wyślij do mnie.