Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia., a o godz. 15.15 Msza św. Po każdej mszy św. dziś adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek św. Agatę, dziewicę
- we środę śww. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

 

3. W przyszłą niedzielę zgodnie z tradycją z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych, narzeczonych i małżonków zapraszamy wszystkie pary małżeńskie, które w zeszłym roku zawarły sakrament małżeństwa w naszym kościele. Będzie to nasze wspólne dziękczynienie na mszy św. i przy relikwiach św. Patrona o godz. 15.00. Będziemy także prosić o błogosławieństwo na dalsze lata pożycia małżeńskiego, a dla zakochanych, aby pozostali sobie wierni i kiedyś także stanęli na ślubnym kobiercu. Po mszy św. zapraszamy wszystkich na koncert pt; „MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ” w wykonaniu absolwentów X. L.O z ul. Wróblewskiego.

 

4. W przyszłą niedzielę będzie wspominał swojego patrona ks. Jacek Ozdoba nasz wikariusz. Życzymy księdzu Jackowi obfitości Bożych łask i wstawiennictwa św. Patrona. O godz. 12.15 w przyszłą niedzielę w intencji solenizanta będzie msza św. imieninowa na którą zapraszamy.

 

Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia ... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.